Czary, wróżby i zabawy

W czwartkowe popołudnie 29 listopada w Centrum Kultury odbyła się zabawa andrzejkowa. Podczas czterogodzinnej zabawy dzieci brały udział w zabawach i wróżbach. Można było powróżyć sobie ze szpilek, aby dowiedzieć się jaka będzie najbliższa przyszłość, z butów, aby dowiedzieć się, która z dziewcząt najszybciej wyjdzie za mąż lub też wylosować andrzejkową wróżbę na karteczce.  Pomiędzy wróżbami była zabawa andrzejkowa. W celu złapania oddechu... były napoje, słodycze, owoce i małe co nieco. Dzieci bawiły się świetnie, humory dopisywały i teraz tylko czekamy na spełnienie wróżb. Zabawa andrzejkowa została przygotowana przez pracowników Centrum Kultury w Sułoszowej.